AKTUALITY

Polyfunkční objekt je navržen jako dvoupodlažní nepodsklepená dřevostavba s pultovou střechou. Objekt je architektonicky soudobou stavbou, která však svým měřítkem, členitostí a použitými materiály respektuje stávající prostředí horského střediska. Záměrem stavebníka i tvůrců je obohatit dané prostředí o kvalitní novostavbu v celkovém pojetí i...

Město Plzeň dokončila výstavbu ubytovny a zázemí pro mladé hokejisty z plzeňské hokejové akademie. Zpracovatelem projektové dokumentace byl projektový ateliér ARCHZONE architects, s.r.o., zhotovitelem stavby SWIETELSKY stavební s. r. o.

Město Plzeň vybuduje ubytovnu a zázemí pro mladé hokejisty z plzeňské hokejové akademie. Třípatrový objekt vznikne v místě stávající jednopatrové stavby u druhé ledové plochy zimního stadionu. Zpracovatelem projektové dokumentace je ARCHZONE architects, s. r.o., zhotovitelem stavby SWIETELSKY stavební s. r. o.

V roce 2017 byla provedena rekonstrukce části poboček České spořitelny v Praze. Zpracovatelem projektové dokumentace pro stavební povolení a prováděcí dokumentace na pěti pobočkách byla Archzone architects.

Napsali o nás

20.04.2017

V únoru 2017 vyšel v publikaci MŮJ DŮM článek o realizaci našeho projektu rodinného domu na lesním pozemku u Staré Boleslavy. Článek byl následně publikován na internetovém portále Bydlení iDnes. (odkaz)